Balade en barque l'Eau'dyssée
Telefoonnummer tonen
E-mail sturen
Waarom (er gebruik van)
maken...!
L'Eau'dyssée, een niet te missen bezoek in Châlons-en-Champagne!
Aan de voet van het Office du Tourisme begint een tocht over het water. Tijdens de boottocht ontdekt u Châlons, het erfgoed en het groen vanuit een ongebruikelijke hoek, want de boot brengt u naar plekken die te voet onbereikbaar zijn.
De loods is je gids en geeft commentaar op de tocht met een schat aan historische informatie en anekdotes over de stad.
TOT 11 JUNI 2023:
Een aangepast reisschema: Wegens het instorten van een muur in de Mau (waterloop) is de route gewijzigd. De inscheping vindt plaats bij de aanlegsteiger Quai des Arts voor het VVV-kantoor, terwijl de ontscheping plaatsvindt in de Petit Jard, vlakbij het Circus (routekaart op de foto). We raden u aan om uw auto in de buurt van de Jards te parkeren.
Aangepaste tarieven: Omdat het slechts een gedeeltelijke rondleiding is, ondanks dat de duur hetzelfde is (45 minuten), is de prijs van de rondleiding verlaagd: € 9 in plaats van € 11 voor volwassenen; € 4,5 in plaats van € 5 voor kinderen.
VANAF 12 JUNI 2023:
Terugkeer van de volledige route, vertrek en aankomst bij de pier van het VVV-kantoor.
Terugkeer naar de gebruikelijke prijzen: €11/volwassene; €5,5/kinderen van 4 tot 10 jaar; gratis onder de 4 jaar.
Gesproken talen
Engels, Spaans, Frans, PortugeesTarieven
Aanvaarde betaalmiddelen
- Betaalkaarten
- Bank- en postcheques
- Vakantiecheques
- Contant geld
- Visa
Groupes
Groepen aanvaard
jaMax. aantal personen
1Ouverture
Zie andere data
Ontdek (in de)
omgeving...
Ontdek aanvullende ideeën in de buurt.